Ryvej 1 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Dragør - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dragør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dragør er to nye villaer sat til salg. Den ene bolig ligger på Ryvej 1 og byder på en god størrelse med 166 kvadratmeter fordelt på 7 værelser.

Denne villa er beliggende på en grund på 872 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 7.495.000 kr.

Den anden villa, der er kommet på markedet, ligger på Kai Lippmanns Alle 2. Her får man en bolig på 135 kvadratmeter med 4 værelser.

Ejendommen ligger på en grund på 706 kvadratmeter og er til salg for 7.000.000 kr. Begge villaer tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere i Dragør.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga