Økologisk smør til kun 12 kr. og kaffe til 35 kr. - Se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Dragør og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Føtex, Netto og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Føtex: Økologisk Kærgården smørbar til kun 12 kr.

Føtex tilbyder Kærgården økologisk smørbar eller Arla ØKO økologisk smør til kun 12 kr. for 200 g. Du kan købe op til 6 stk. pr. variant til denne pris. Tilbuddene gælder fra fredag den 12. december til og med torsdag den 18. december.

Netto: Kærgården smør til kun 7,50 kr.

Netto har et godt tilbud på Kærgården smør, original eller let, til kun 7,50 kr. for 200 g. Der er en begrænsning på 6 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddene gælder fra lørdag den 13. december til fredag den 19. december.

SuperBrugsen: Merrild eller BKI kaffe til 35 kr.

SuperBrugsen tilbyder Merrild eller BKI formalet kaffe i flere varianter (350-400 g) til kun 35 kr. pr. pose. Der er en begrænsning på 6 poser pr. kunde. Tilbuddene gælder fra fredag den 12. december til torsdag den 18. december.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.