Hollændervej 37 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Dragør - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dragør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dragør er villaen på Hollændervej 37 netop sat til salg. Denne bolig tilbyder 147 kvadratmeter fordelt på 3 rum, med en pris på 6.295.000 kr. Grunden er på 730 kvadratmeter, hvilket giver god plads omkring huset.

En anden nyligt tilgængelig bolig i Dragør er rækkehuset på Vierdiget 146. Denne bolig giver 135 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Den mindre grund på 157 kvadratmeter gør det til en mere kompakt løsning. Prisen ligger på 5.795.000 kr. for denne ejendom.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga